modal-redir 2024-07-17 19:04:04 - /interaktivne-dotykove-monitory-75-palcov

Interaktívne dotykové monitory s uhlopriečkou 75" (190 cm)

Nový štandard s najlepším pomerom cena / výkon

Interaktívny dotykový monitor s uhlopriečkou 75” (190 cm) sa stáva novým veľkostným štandardom a aktuálne ponúka najlepší pomer ceny a výkonu.

Pri výbere tohto rozmeru je však dôležité myslieť na to, že monitor tejto veľkosti je pohodlne sledovateľný zo vzdialenosti 3 - 4,5 metra, čo je viac vhodné pre väčšie zasadačky než pre bežné kancelárie. 

Tento rozmer je tiež výbornou voľbou pre triedy v školách.

Jednoduché používanie: Bez nutnosti používať projektor a externý počítač je interaktívna obrazovka veľmi jednoduchá na ovládanie a bežné používanie, aj bez väčších technických zručností.

Predpripravené aplikácie: Interaktívny monitor obsahuje širokú škálu predinštalovaných aplikácií, ktoré uľahčujú prácu a zvyšujú efektivitu práce.

Rýchle zdieľanie obrazovky: Možnosť jednoducho zdieľať obrazovku z notebooku alebo mobilu robí tento monitor skutočne šikovnou voľbou na rýchle a efektívne zdieľanie informácií.

Tieto interaktívne dotykové panely s uhlopriečkou 75” sú vynikajúcim riešením pre každého, kto hľadá kvalitný a cenovo dostupný nástroj na prezentácie, prácu a vzdelávanie.

10 položiek

Nastaviť zostupný smer
na stránku