modal-redir 2024-07-17 20:26:48 - /interaktivny-dotykovy-monitor-smart-board-7275-inta-1019

Interaktívny dotykový monitor SMART Board 7275

uhlopriečka 191cm, 4K UHD 3840 × 2160 , 16-dotyk, záruka 3 roky
s dph: 7 400,00 € s DPH 6 166,67 €
Na vyžiadanie
SKU
INTA-1019

Interaktívny dotykový monitor SMART Board 7275

Naša najpokročilejšia rada SMART rady 7000 obsahuje exkluzívnu technológiu iQ, ktorá prináša zariadenia, obsah lekcie a softvér spoločne pre súdržný vzdelávací zážitok. Zahŕňa iba tie najpokročilejšie funkcie, ktoré pomáhajú učiteľom a študentom ľahko spolupracovať. Navrhnuté pre celú triedu, malú skupinu a individuálne vzdelávanie, toto je vrchol skúseností SMART Board. Technológia Silktouch Prsty sa bez námahy kĺžu pomocou technológie Silktouch a poskytujú hodiny pohodlného a bezchybného používania. ID pera Pen ID ™ umožňuje písanie v rôznych farbách súčasne na podporu spolupráce. Objektová povedomie Rozpoznanie objektov automaticky rozlišuje medzi prstom, perom alebo dlaňou na doske, aby ste sa mohli ľahko dotknúť, vymazať a upraviť.   Technológia atramentu SMART Odpovedajúci atrament SMART zaručuje čitateľnosť, či používate pero alebo prst.   4K Ultra HD rozlíšenie Trvanlivé LED displeje bez komerčného osvetlenia zobrazujú brilantne detailné 4K Ultra HD obrázky a text (3840 x 2160 pixelov). Zrozumiteľná obsahová jasnosť a čitateľnosť uchovávajú študentov bez ohľadu na to, kde sedia v miestnosti. Žiadna ďalšia prestoj nevypálená žiarovky projektora, žiadne tiene sa nedostanú do cesty, žiadne oslnenie alebo horúce škvrny a žiadne vyblednuté obrázky.   Súčasné dotykové body Vďaka 16 súčasným dotykovým bodom môže viacero študentov používať gestá, ako napríklad priblíženie, otáčanie a otočenie. Prirodzená vzdelávacia skúsenosť rozvíja základné zručnosti spolupráce po celý život bez toho, aby si to študenti uvedomovali. Výrobca SMART Technologies SKU SMT-SBID-7275 Cenník žiadny Veľkosť televíznej obrazovky 75 " Rozlíšenie TV 4K Typ zobrazenia LED akosť komerčný Obnovovacia frekvencia 60Hz vstupy HDMI, port displeja, VGA, USB 2.0, 3,5 mm audio, RS-232 výstupy Optický zvuk, 3,5 mm audio, RS-232 Špeciálne vlastnosti 16 Touch - Interaktívny monitor, Bezdrôtové zobrazenie obrazovky s iOS Airplay, Google Cast a Miracast

Operačný systémSMART Board OS
Pamäť4GB
Kapacita úložiska32GB
Uhlopriečka75"
Počet dotykov16
Rozlíšenie3840 x 2160 4K UHD
Typ pripojeniaDisplayPort, HDMI, USB, VGA, Wifi, prepojenie s PC USB 5V, < 200mA; spotreba <1W
VESA prichytenie600x400 mm
Wifiáno
Kameraáno
Reproduktoryáno 10W
Šírka1754 mm
Výška1095 mm
Hĺbka124 mm
Hmotnosť78 kg
garancia

4 spôsoby, ako efektívne pracovať s interaktívnym dotykovým monitorom

monitor1

1. Fungujte bez potreby ďalšieho počítača - so vstavaným OS Android

Každý interaktívny dotykový monitor prichádza s nainštalovaným operačným systémom a základnými aplikáciami, vďaka ktorým je pripravený na okamžité používanie.

Spojte sa prostredníctvom WiFi s Vašim kontom Google Drive, Cloud, alebo Dropbox a získajte prístup k Vaším súborom odkiaľkoľvek, alebo využite niektorí z USB portov a načítajte svoj obsah z USB.

2. Prepojte interaktívny monitor pomocou HDMI a USB kábla s vaším PC alebo notebookom

Prepojte svoj interaktívny dotykový monitor s počítačom alebo notebookom pomocou HDMI kábla a využívajte ho ako veľký monitor pre Vašu prezentáciu či vyučovaciu hodinu.

Pripojte sa ešte aj cez USB port a odomknite jeho interaktívne dotykové vlastnosti a ovládajte svoje zariadenie priamo z monitora.

monitor2
monitor3

3. Pripojte sa bez káblov - s pomocou WiFI a zrkadlenej aplikácie

Žiadne káble či striedanie zariadení. Interaktívny dotykový monitor môžete bezdrôtovo spojiť s Vaším počítačom, notebookom, tabletom či mobilom.

Vďaka aplikácií zrkadlenia môžete prenášať obraz medzi Vašim zariadením a interaktívnym monitorom, ovládať zdieľaný obsah z Vášho zariadenia aj z monitora, spárovať viacero zariadení naraz a pracovať súčastne na rozdelenej obrazovke monitora a oveľa viac.

Vďaka tomu sa stane Vaša práca, prezentácia či výučba ešte jednoduchšia, intuitívna a kreatívnejšia.

monitor4

4. Zmeňte si prostredie na také, ktoré dôverne poznáte - pomocou OPS s nainštalovaným Microsoft Windows

Využite možnosť dokúpenia OPS zariadenia, na ktoré si môžete nainštalovať vlastný Windows a pohybujte sa v prostredí, ktoré najlepšie poznáte. Sťahujte, ukladajte a zdieľajte svoje dokumenty priamo v pamäti OPS.

Napíšte svoju recenziu
Píšete recenziu pre:Interaktívny dotykový monitor SMART Board 7275
Hodnotenie
Product Image
Product Image