modal-redir 2024-07-17 20:14:12 - /activpanel-touch-65-4k-uhd-inta-1014

ActivPanel Touch 65“ 4K UHD

165 cm, 3840 x 2160 px, 10 dotyk, záruka 3 roky
s dph: 3 690,00 € s DPH 3 075,00 €
Na vyžiadanie
SKU
INTA-1014

ActivPanel Touch 65“ 4K UHD

Nový produkt ActivPanel 65 "V4 je interaktívny plochý panel ďalšej generácie s displejom 4K Ultra HD, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval zážitok zo sledovania a interakciu. Vytvárajte a dodávajte interaktívne lekcie a hodnotenia s oceneným softvérom, ClassFlow a ActivInspire. Licencia ActivInspire Professional Edition je súčasťou nákupu služby ActivPanel. Externé zariadenie Android ™ so systémom Wi-Fi, ktoré je súčasťou zariadenia ActivPanel, umožňuje bezdrôtové zrkadlenie mobilných zariadení na zariadení ActivPanel. Okamžite si môžete stiahnuť a používať svoje obľúbené aplikácie zo všetkých aplikácií pre Android, spustiť Instant Whiteboard na písanie alebo kreslenie a bezdrôtovo zdieľať obsah lekcie. Viacúčelová interaktivita s 10 súčasnými dotykovými bodmi a 1 digitálnym perom. Technológia ActivGlide Technology ™ prináša plynulú interaktivitu dotykom prsta. Ponúka množstvo portov pre pohodlné pripojenie k periférnym zariadeniam vrátane 4 portov HDMI, 4 USB dotykov, 2 OPS sloty, VGA, Audio, zdrojového USB HUBu a ďalších. Jednoduché pripojenie mobilných zariadení pomocou dvojitej siete. Učitelia môžu využiť bezdrôtové zrkadlenie a zdieľať ich obsah odkiaľkoľvek v miestnosti.    

Operačný systémAndroid 5.1 Lollipop
Pamäť2GB
Kapacita úložiska16 GB
Uhlopriečka65"
Počet dotykov10
Rozlíšenie3840 x 2160 4K UHD
Typ pripojeniaDisplayPort, HDMI, USB, VGA, Wifi, prepojenie s PC USB 5V, < 200mA; spotreba <1W
VESA prichytenie400x400 mm
Wifiáno
Kameranie
Reproduktoryáno 20W
Šírka1536 mm
Výška931 mm
Hĺbka85 mm
Hmotnosť60,6 kg
garancia

4 spôsoby, ako efektívne pracovať s interaktívnym dotykovým monitorom

monitor1

1. Fungujte bez potreby ďalšieho počítača - so vstavaným OS Android

Každý interaktívny dotykový monitor prichádza s nainštalovaným operačným systémom a základnými aplikáciami, vďaka ktorým je pripravený na okamžité používanie.

Spojte sa prostredníctvom WiFi s Vašim kontom Google Drive, Cloud, alebo Dropbox a získajte prístup k Vaším súborom odkiaľkoľvek, alebo využite niektorí z USB portov a načítajte svoj obsah z USB.

2. Prepojte interaktívny monitor pomocou HDMI a USB kábla s vaším PC alebo notebookom

Prepojte svoj interaktívny dotykový monitor s počítačom alebo notebookom pomocou HDMI kábla a využívajte ho ako veľký monitor pre Vašu prezentáciu či vyučovaciu hodinu.

Pripojte sa ešte aj cez USB port a odomknite jeho interaktívne dotykové vlastnosti a ovládajte svoje zariadenie priamo z monitora.

monitor2
monitor3

3. Pripojte sa bez káblov - s pomocou WiFI a zrkadlenej aplikácie

Žiadne káble či striedanie zariadení. Interaktívny dotykový monitor môžete bezdrôtovo spojiť s Vaším počítačom, notebookom, tabletom či mobilom.

Vďaka aplikácií zrkadlenia môžete prenášať obraz medzi Vašim zariadením a interaktívnym monitorom, ovládať zdieľaný obsah z Vášho zariadenia aj z monitora, spárovať viacero zariadení naraz a pracovať súčastne na rozdelenej obrazovke monitora a oveľa viac.

Vďaka tomu sa stane Vaša práca, prezentácia či výučba ešte jednoduchšia, intuitívna a kreatívnejšia.

monitor4

4. Zmeňte si prostredie na také, ktoré dôverne poznáte - pomocou OPS s nainštalovaným Microsoft Windows

Využite možnosť dokúpenia OPS zariadenia, na ktoré si môžete nainštalovať vlastný Windows a pohybujte sa v prostredí, ktoré najlepšie poznáte. Sťahujte, ukladajte a zdieľajte svoje dokumenty priamo v pamäti OPS.

Napíšte svoju recenziu
Píšete recenziu pre:ActivPanel Touch 65“ 4K UHD
Hodnotenie
Product Image