modal-redir 2024-05-26 16:09:11 - /interaktivny-dotykovy-monitor-smart-board-7086-inta-1004?showModal=show modal

Interaktívny dotykový monitor SMART Board 7086

uhlopriečka 219cm, 4K UHD 3840 × 2160 , 16-dotyk, BEZ iQ a SMART Learning Suite!
s dph: 9 990,00 € s DPH 8 325,00 €
Na vyžiadanie
SKU
INTA-1004

Séria SMART Board 7000 Pro s iQ je váš digitálny rozbočovač pre globálnu spoluprácu a spája vzdialené tímy na všetkých druhoch zariadení. Zvyšovanie počtu myšlienok pre stretnutia a prezentácie brainstormingu prináša lepšie plány a inteligentnejšie nápady. Ďalším meničom hry pre vaše podnikanie je len jedno produktívne stretnutie.

SMART Boards with iQ umožňuje vášmu tímu prepínať klepnutím, od zobrazenia videa až po zobrazovanie štvrťročných výsledkov surfovania po internete. Je lepšie, že séria 7000 Pro je kompatibilná so všetkými druhmi bezdrôtových zariadení priamo zo škatule bez toho, aby ste si stiahli aplikácie alebo inštalovali ďalší hardvér. Je to jednoduchý spôsob, ako zvýšiť produktivitu stretnutia a minimalizovať volania na IT.

BIELA ​​TABUĽA:

Prepnite do režimu tabule a začnite písať. Poznámky môžete uložiť na ľubovoľné mobilné zariadenie s klepnutím a poslať ich späť na vašu SMART Board, aby ste vybrali miesto, kde ste prestali.

 
 

WEBOVÝ PREHLIADAČ:

Zastavenie stretnutia na pripojenie prenosného počítača do monitora je rušivé. Teraz môže ktokoľvek prejsť na prehliadač s kohútom a surfovať priamo na stole.

SCREEN SHARE:

SMART Boards sú kompatibilné so všetkými druhmi zariadení Android, Apple a Microsoft. Môžete zdieľať akékoľvek bezdrôtové zariadenie na konzole SMART bez akýchkoľvek aplikácií alebo dodatočného hardvéru.

 
 

INPUT PREVIEW:

Teraz môžu moderátori vidieť to, čo sa zobrazuje na každom zariadení pripojenom do SMART Board. Vykonáva sa zámeny medzi prepínaním medzi vstupmi.

SMART MEETING PRO SOFTWARE:

Tento výkonný softvér pre vizuálnu spoluprácu umožňuje používateľom vytvárať a zachytiť nápady v prakticky neobmedzenom interaktívnom pracovnom priestore Unbound, ako aj vytvárať poznámky nad každou dostupnou aplikáciou.

 Technológia Silktouch

Najpresnejšie, prirodzené a citlivé zážitky z rohu na roh. Prsty sa bez námahy kĺžu po povrchu a poskytujú hodiny bezchybného používania v dokonalom pohodlí.Pen iQ

Študenti môžu vidieť svoje príspevky bez prerušenia od svojho partnera. Pomocou iného farebného atramentu môžete nezávisle a súčasne napísať akúkoľvek aktivitu lekcie a otvoriť nové príležitosti na spoluprácu.Objektové povedomie

Už viete, ako ju používať. Ponúkanie najintuálnejšieho zážitku tým, že automaticky rozlišujete medzi prstom, perom alebo dlaňou, robí to, čo príde prirodzene. Dotknite sa, napíšte, vymažte. Jednoduchosť v jej najlepšom.Technológia atramentu SMART

Písanie je prirodzené a vyzerá lepšie s atramentom SMART. Či už používate pero alebo prst, každý zdvih je umelecké dielo. Jeho realistický digitálny atrament zlepšuje čitateľnosť, takže učitelia nemusia prepisovať a študenti majú pocit, že prispievajú.4K Ultra HD rozlíšenie

Trvanlivé LED displeje bez komerčného osvetlenia zobrazujú brilantne detailné 4K Ultra HD obrázky a text (3840 x 2160 pixelov). Zrozumiteľná obsahová jasnosť a čitateľnosť uchovávajú študentov bez ohľadu na to, kde sedia v miestnosti. Žiadna ďalšia prestoj nevypálená žiarovky projektora, žiadne tiene sa nedostanú do cesty, žiadne oslnenie alebo horúce škvrny a žiadne vyblednuté obrázky.Súčasné dotykové body

S 16 súčasnými dotykovými bodmi môžu dvaja žiaci použiť gesto, ako zoom, otáčanie a otočenie. Prirodzená vzdelávacia skúsenosť rozvíja základné zručnosti spolupráce po celý život bez toho, aby si to študenti uvedomovali.

Výrobca SMART Technologies
SKU SMT-SBID-7286P
Cenník žiadny
Veľkosť televíznej obrazovky 86 "
Rozlíšenie TV 4K
Typ zobrazenia LED
akosť komerčný
Obnovovacia frekvencia 60Hz
vstupy HDMI, VGA, port displeja, USB 2.0, RS-232
výstupy S / PDIF, 3,5 mm stereo, RS-232
Špeciálne vlastnosti Šestnásť dotykový dotykový monitor s technológiou Smart iQ a SMART Meeting Pro
Product Image