modal-redir 2024-05-26 16:12:39 - /interaktivny-dotykovy-monitor-smart-board-6265-inta-1001?showModal=show modal

Interaktívny dotykový monitor SMART Board 6265

uhlopriečka 165cm, 4K UHD 3840 × 2160, 8-dotyk
s dph: 5 800,00 € s DPH 4 833,33 €
Na vyžiadanie
SKU
INTA-1001

SMARTBOARD SPNL-6265-V2 Interaktívny plochý panel (65 ")

  • 65 "4K displej LED s vysokým rozlíšením
  • Technológia iQ
  • Vybavený softvérom SMART Learning Suite
  • 3-ročná záruka

Optimálna zrozumiteľnosť obrazu a široké uhly pohľadu v rozlíšení 4K


Ideálny nástroj na vytvorenie súdržného vzdelávacieho zážitku

Interaktívny plochý panel SMART Board® 6065-V2 (65 palcov) poskytuje optimálnu čistotu obrazu a široké uhly sledovania v ultra vysokom rozlíšení 4K. Tento neuveriteľný LED displej je dodávaný s technológiou iQ, ktorá spája zariadenia, obsah lekcie a pedagogicky relevantný softvér na vytvorenie súdržného vzdelávacieho zážitku. Pomocou funkcie Pen ID ™ môžete priradiť dve perá rôznym spôsobom a napísať alebo nakresliť akúkoľvek aplikáciu v digitálnom atramente.

Prostredníctvom funkcie Object Awareness ™ môžete vykonávať funkcie myši prstom, zapisovať digitálnym atramentom perom a vymazať dlaňou alebo gumou - všetko bez spínacích nástrojov alebo režimov. Môžete tiež použiť rôzne gestá v aplikáciách a dvaja používatelia môžu písať alebo kresliť súčasne.

Vstavané počítačové počítače bez počítača

Zabudovaný počítač bez počítača poskytuje prístup jediným dotykom k rôznorodému balíku aplikácií SMART - lekcie pre notebooky, pracovné priestory zosilňovačov, laboratórne gamimetrické aktivity a tabuľky na bielej ploche - a nástroje na spoluprácu, ako je napríklad bezdrôtové zdieľanie obrazovky a webový prehliadač. Nie je potrebné drôty, káble alebo manuálny softvér a aktualizácie firmvéru.

Zabudovaná technológia iQ

Integrovaná technológia iQ od spoločnosti SMART Board dáva všetko, čo potrebujete, na jednom mieste, ktoré je k dispozícii na dotyk prsta. Nie je potrebné drôty a káble. Vstavaný počítač ponúka prístup jedným dotykom k robustnej sade, aplikáciám SMART Learning Suite pre interaktívne lekcie, herné aktivity a online tvorbu. K dispozícii je tiež prístup k nástrojom spolupráce, ako je zabudovaný webový prehliadač a bezdrôtové zdieľanie obrazovky.

Súčasné dotykové body

S 8 simultánnymi dotykovými bodmi, v systéme Windows alebo Mac, môžu viacerí študenti použiť gesto, napríklad priblíženie, otáčanie a otočenie. Prirodzená vzdelávacia skúsenosť rozvíja základné zručnosti spolupráce po celý život bez toho, aby si to študenti uvedomovali.

Kľúčové vlastnosti

Technológia Silktouch ™

Najpresnejšie, prirodzené a citlivé doterajšie zážitky z rohu na roh. Prsty sa bez námahy kĺžu po povrchu a poskytujú hodiny bezchybného používania v dokonalom pohodlí.

Objektové povedomie ™

Už viete, ako ju používať. Ponúkanie najintuálnejšieho zážitku tým, že automaticky rozlišujete medzi prstom, perom alebo dlaňou, robí to, čo príde prirodzene. Dotknite sa, napíšte, vymažte. Jednoduchosť v jej najlepšom.

Pen ID ™

Študenti môžu vidieť svoje príspevky bez prerušenia od svojho partnera. Pomocou iného farebného atramentu môžete nezávisle a súčasne napísať akúkoľvek aktivitu lekcie a otvoriť nové príležitosti na spoluprácu.

Technológia SMART ink ™

Písanie je prirodzené a vyzerá lepšie s atramentom SMART. Či už používate pero alebo prst, každý stoke je umelecké dielo. Jeho realistický digitálny atrament zlepšuje čitateľnosť, takže učitelia nemusia prepisovať a študenti majú pocit, že prispievajú.

Zahŕňa softvér SMART Learning Suite

Tu je to, čo dostanete:

Softvér SMART Learning Suite kombinuje poskytovanie lekcií, hodnotenie, spoluprácu študentov a herný softvér na vzdelávanie do jedného najvyššieho vzdelávacieho balíčka. Spája študentov, učiteľov a zariadenia, aby premenili poučenie na obohacovanie vzdelávacích skúseností. Táto sada softvéru poskytuje štyri z najlepších nástrojov na vzdelávanie na svete. Jedenročný predplatný je zahrnutý v každej rade SMART.


Smart-Notebook SMART Notebook®

Špičkový vzdelávací softvér na svete SMART Notebook® uľahčuje praktické a praktické vzdelávacie skúsenosti a zároveň poskytuje flexibilitu pri riešení potrieb študentov počas letu.

Smart-Lab SMART lab ™

Laboratórium SMART poskytuje učiteľom prispôsobiteľné šablóny na vytvorenie činností založených na hre v priebehu niekoľkých minút. Kvalitná grafika, zvuky a kompatibilita s rôznymi zariadeniami pre študentov, vrátane Chromebookov, umožňujú študentom zapájanie hodín.

Smart-Response SMART response® 2

Aký lepší spôsob, ako zabezpečiť študentský úspech, ako okamžite vidieť, ako dobre pochopili lekciu? Vytvorte súbor otázok do 5 minút, ktoré môžu študenti odpovedať na stolných počítačoch, prenosných počítačoch, tabletoch alebo telefónoch.

Smart-Amp SMART amp ™

Pracovný priestor na spoluprácu, v ktorom môžete zdieľať a pracovať na obsahu lekcie, SMART zosilňuje celú triedu, skupiny študentov alebo jednotlivcov, aby spolupracovali na projektoch, pridali multimediálny obsah a okamžité správy.

Product Image