modal-redir 2024-06-15 22:56:37 - /interaktivny-dotykovy-monitor-avtek-ts-7-lite-75-inta-863?showModal=show modal

Interaktívny dotykový monitor Avtek TS 7 Lite 75"

75 palcová uhlopriečka / 20-dotyk / 4K / ZÁRUKA 5 ROKOV!!
s dph: 2 190,00 € s DPH 1 825,00 €
Skladom
SKU
INTA-863

Avtek TS 7 Lite 75

Predstavujeme interaktívny dotykový monitor Avtek TS 7 Lite 75", špičkové riešenie pre vzdelávacie inštitúcie, podniky a všetky typy interaktívnych prezentácií. Tento monitor vás ohromí nielen svojou veľkosťou, ale aj mimoriadnou kvalitou obrazu, ktorú zabezpečuje jeho 75-palcová 4K UHD obrazovka.

Operačný systémAndroid 11.0
Pamäť4GB
Kapacita úložiska32GB
Uhlopriečka75"
Počet dotykov20
Rozlíšenie3840 x 2160 4K UHD
Typ pripojeniaHDMI, USB, VGA, Wifi
VESA prichytenie800x400 mm
Wifiáno
Kameranie
Reproduktoryáno
Šírka1709 mm
Výška1020 mm
Hĺbka88 mm
Hmotnosť47,3 kg
garancia

Interaktívny dotykový monitor Avtek TS 7 Lite 75"

vyhody
 • Prémiový dizajn
 • Jednoduché intuitívne ovládanie
 • Android 11.0
 • 4GB ROM
 • 32GB RAM
 • Wifi
 • Nadštandardná 5 ročná záruka
 • CZ menu
nevyhody
 • Neobsahuje vstavanú webkameru
 • Neobsahuje vstavaný mikrofón
 • Chýba SK menu

4 spôsoby, ako efektívne pracovať s interaktívnym dotykovým monitorom

monitor1

1. Fungujte bez potreby ďalšieho počítača - so vstavaným OS Android

Každý interaktívny dotykový monitor prichádza s nainštalovaným operačným systémom a základnými aplikáciami, vďaka ktorým je pripravený na okamžité používanie.

Spojte sa prostredníctvom WiFi s Vašim kontom Google Drive, Cloud, alebo Dropbox a získajte prístup k Vaším súborom odkiaľkoľvek, alebo využite niektorí z USB portov a načítajte svoj obsah z USB.

2. Prepojte interaktívny monitor pomocou HDMI a USB kábla s vaším PC alebo notebookom

Prepojte svoj interaktívny dotykový monitor s počítačom alebo notebookom pomocou HDMI kábla a využívajte ho ako veľký monitor pre Vašu prezentáciu či vyučovaciu hodinu.

Pripojte sa ešte aj cez USB port a odomknite jeho interaktívne dotykové vlastnosti a ovládajte svoje zariadenie priamo z monitora.

monitor2
monitor3

3. Pripojte sa bez káblov - s pomocou WiFI a zrkadlenej aplikácie

Žiadne káble či striedanie zariadení. Interaktívny dotykový monitor môžete bezdrôtovo spojiť s Vaším počítačom, notebookom, tabletom či mobilom.

Vďaka aplikácií zrkadlenia môžete prenášať obraz medzi Vašim zariadením a interaktívnym monitorom, ovládať zdieľaný obsah z Vášho zariadenia aj z monitora, spárovať viacero zariadení naraz a pracovať súčastne na rozdelenej obrazovke monitora a oveľa viac.

Vďaka tomu sa stane Vaša práca, prezentácia či výučba ešte jednoduchšia, intuitívna a kreatívnejšia.

monitor4

4. Zmeňte si prostredie na také, ktoré dôverne poznáte - pomocou OPS s nainštalovaným Microsoft Windows

Využite možnosť dokúpenia OPS zariadenia, na ktoré si môžete nainštalovať vlastný Windows a pohybujte sa v prostredí, ktoré najlepšie poznáte. Sťahujte, ukladajte a zdieľajte svoje dokumenty priamo v pamäti OPS.

Napíšte svoju recenziu
Píšete recenziu pre:Interaktívny dotykový monitor Avtek TS 7 Lite 75"
Hodnotenie
Technické dáta  
 Jas 420
Uhlopriečka 75''
Doba odozvy 8 ms
Kontrast Statický - 1200:1, dynamický 5000:1
Dotyková technológia Infračervené
Zobrazené farby 1,07 mld
Pozorovací uhol 178°
Životnosť panelu ≥ 50 000 hodín
Dotykové rozlíšenie 32767 x 32767
Doba odozvy dotyku <10 msbr>
Ako operovať Prst alebo akýkoľvek iný predmet
Pripojenie k PC USB
Video vstupy HDMI
  VGA (z jedného zo vstupov)
Video výstupy HDMI
Audio vstupy Mini jack 3,5 mm
Audio výstupy Mini jack 3,5 mm
  SPDIF
Komunikačné porty USB (C)
  USB 2.0
  USB 3.0
  USB Touch
Rozmery monitora 1709 × 1020 × 88 mm
Veľkosť balenia 1863 × 1140 × 225 mm
Váhy 47.3
Hmotnosť (s balením) 60.55
Rozostup montážnych otvorov 800 x 400
Pridané vlastnosti Android OS
  Aplikácia anotácií
  Svetelný senzor
  Bluetooth komunikácia
  Wi-Fi komunikácia
  OSD dotykové menu
  Nástroj na hlasovanie
  Anotácia na ľubovoľnom zdroji
  Softvér Windows kompatibilný s aplikáciou na anotáciu
  Slot OPS
  USB Media Player
  Nahranie vlastného loga
  Zobrazenie textových komentárov na obrazovke účastníkmi
  Premenovanie zdroja signálu
Zahrnuté príslušenstvo USB kábel
  WiFi/Bluetooth
  Modul Diaľkové ovládanie
  Perá (2 ks)
  HDMI kábel (3 m)
  Napájací kábel (3 m)
  Stručný návod
  Držiak na stenu
Voliteľné príslušenstvo Mobilný stojan
Záruka 5 rokov (vrátane 2 rokov door-to-door)

 

Android vo verzii 11.0 ponúka rýchle komponenty, vďaka ktorým je chod monitora oveľa plynulejší a umožňuje inštaláciu čoraz náročnejších aplikácií.

Schopnosť písať v dvoch farbách súčasne - urobte farebnú prezentáciu a upútajte pozornosť študentov alebo kolegov pomocou priložených obojstranných pier.

Vďaka množstvu dostupných portov je monitor ešte vhodnejší na prácu v akomkoľvek prostredí a pripojenie viacerých zariadení.

Vstavaný modul WiFi/Bluetooth umožňuje pohodlné, rýchle pripojenie k dostupným sieťam a okamžitú aktiváciu bluetooth pre prenos súborov alebo bezdrôtové pripojenie zariadení, ako sú reproduktory alebo slúchadlá.

Presné dotykové ovládanie – vďaka technológii Zero Bonding je používanie monitora ešte prirodzenejšie. Minimálny priestor medzi displejom a ochranným sklom znamená, že elektronický atrament sa objaví priamo pod perom s paralaxou zníženou na minimum. To zlepšuje zážitok z písania, vďaka čomu sú najčastejšie používané funkcie interaktívneho displeja – písanie poznámok, písanie alebo kreslenie – príjemnejšie a intuitívnejšie.

Zabudovaná aplikácia na bezdrôtový prenos obrázkov vám umožňuje pripojiť sa k ôsmim počítačom alebo mobilným zariadeniam naraz a zobraziť až štyri obrázky súčasne. Bezdrôtový prenos obrazu, zvuku a dotyku umožňuje ešte pohodlnejšiu spoluprácu a eliminuje potrebu pripájať každý počítač priamo k monitoru.

Aktualizácie softvéru Over-the-Air zaisťujú, že monitor bude vždy dostávať najnovšie funkcie a aplikácie predstavené v priebehu času. Používatelia si môžu jednoducho nainštalovať aktualizácie sami, keď budú k dispozícii, čím zaistia, že nezmeškajú budúce zmeny.

Monitory TS 7 sú pripravené na rozlíšenie 4K/UHD. Zobrazovanie obrazu má na starosti pokročilý panel s rozlíšením 3840 x 2160 a obnovovacou frekvenciou 60Hz.

Vďaka unikátnemu riešeniu zdieľaných USB portov na prednej strane monitora bude po pripojení USB kľúč k dispozícii na Androide aj na vstavanom OPS počítači bez potreby prekladu medzi portami.

Nástroj na vytváranie poznámok vám umožňuje anotovať akýkoľvek obrázok alebo používať monitor ako interaktívnu tabuľu. Nástroj tiež umožňuje použitie stopiek, časovača, reflektora a hlasovacieho systému.

Hlasovací nástroj vyvolaný z praktickej lišty skratiek, ktorá je k dispozícii na každom zdroji, vám umožňuje položiť akúkoľvek otázku, zbierať odpovede a rýchlo ich zhrnúť. A to bez ohľadu na to, či zobrazujete prezentáciu, prehliadač Android alebo obrázok z externého zdroja, akým je napríklad laptop.

Funkcia uzamknutia monitora je špecializovaným riešením pre školské prostredie a funguje dobre na preplnených miestach. Zámok USB disku vám umožňuje uzamknúť monitor a odomknúť ho až po pripojení kľúča (USB kľúča) s príslušným súborom na odomknutie. Pomocou aplikácie uzamykania monitora zabezpečíme monitor podobným spôsobom ako kódový telefón. Obe riešenia chránia zariadenie a údaje na ňom dostupné pred nechceným použitím.

Monitory Avtek TouchScreen sa dodávajú s interaktívnym softvérom Note pre Windows, ktorý vám umožňuje pripraviť lekciu a zvládnuť obchodnú prezentáciu. Note podporuje rovnaký formát súboru ako aplikácia Android whiteboard, takže ten istý súbor možno začať upravovať na monitore a potom ho dokončiť v aplikácii Note v systéme Windows.

Okrem softvéru Note sú s monitorom zahrnuté dva ďalšie programy: Connect a Capture. Prvý slúži na komunikáciu medzi mobilným zariadením a PC a umožňuje okrem iného prenášať obraz tam a späť a ovládať prezentáciu. Vďaka tomu je diaľkové ovládanie monitora z počítača jednoduché a intuitívne.

Capture je užitočný nástroj na nahrávanie a úpravu prezentácií alebo prednášok. Umožňuje vám nahrávať pracovnú plochu Windows a video z pripojenej kamery (alebo oboch súčasne). Capture ponúka aj rýchlu úpravu záberov, ktoré je možné uložiť ako jeden videosúbor, nahrať do cloudu alebo zverejniť v službách, ako je YouTube.

Interaktívne monitory sú ideálne pre scenáre s rôznymi požiadavkami, takže počítače OPS sú dostupné v niekoľkých variantoch. Pre vzdelávanie a základné aplikácie bude ekonomický i3 ideálny. Pre pokročilejšie aplikácie sú tu verzie i5 a pre najprofesionálnejšie aplikácie extrémne výkonný Intel i7.

 

POZNÁMKA: MONITORY AVTEK TS 7 LITE NIE SÚ NAVRHNUTÉ NA HORIZONTÁLNU PRÁCU (REŽIM INTERAKTÍVNEHO STOLA).

Napájací kábel 1x
Diaľkové ovládanie 1x
VESA držiak 1x
HDMI kábel 1x
Dotykový USB kábel 1x
Dotykové pero 2x
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image