modal-redir 2024-04-17 06:30:28 - /interaktivny-dotykovy-monitor-avtek-touchscreen-98-pro-inta-390

Interaktívny dotykový monitor Avtek Touchscreen 98 Pro

98 palcová uhlopriečka / 10-dotyk / 4K Ultra HD
s dph: 6 490,00 € s DPH 5 408,33 €
Skladom
SKU
INTA-390

 

 

 

 

Interaktívny dotykový monitor Avtek Touchscreen 98 Pro4K (LED, 98", 4K, 10-bodový dotyk)

Pro4K je najnovšia generácia interaktívnych monitorov, ktoré kombinujú najnovšiu technológiu s intuitívnou prevádzkou.
Pro4K je plne pripravený na podporu 4K / UHD rozlíšenia. Zobrazenie obrázka zodpovedá rozšírenému panelu LG s rozlíšením 3840 x 2160 a obnovovacou frekvenciou 60 Hz. K dispozícii je nový, rýchlejší konektor OPS pre voliteľný počítač, ako aj porty HDMI 2.0 a DisplayPort pre všetky moderné zariadenia.


Rýchly Android 9.0 so základným balíkom aplikácií ponúka používateľovi možnosť používať monitor bez nutnosti pripojiť počítač. K dispozícii je tiež možnosť inštalovať aplikácie, ktoré ďalej rozširujú funkčnosť vášho monitora ako samostatného zariadenia.
Vďaka unikátnemu portu USB na prednej strane monitora bude raz pripojená pamäťová karta USB k dispozícii v systéme Android aj v zabudovanom OPS - bez nutnosti preniesť porty medzi porty.


Dve predvolené sady konektorov na puzdre Pro4K obsahujú konektory audio a video a výstup USB-to-touch, ktorý umožňuje súčasne pripojiť dva externé počítače. To vám umožní rýchlo prepínať medzi pripojenými počítačmi bez potreby káblov.
Výstup HDMI monitora TouchScreen Pro4K je nielen rýchlejší a modernejší ako výstup VGA, ale aj technológia prevodu analógového na digitálny. Umožní vám to pripojiť kameru VGA k počítaču a potom ju odovzdať na záznamové zariadenie alebo projektor. Nová verzia nástroja pre anotáciu sériu Pro4K umožňuje nielen komentovať ľubovoľný obrázok alebo použiť monitor ako interaktívne tabule, ale je tiež vybavený ďalšie nástroje na pomoc pri prezentáciách, lekcie a stretnutia - napr. Stopky, časovač, svetlometov a hlasovacieho systému. Hlasovacie nástroj nazývaný z akéhokoľvek zdroja k dispozícii na pop-up panelu zástupcov vám umožní pracovať akékoľvek otázky, zbierať odozvy a rýchle diskusiu, bez ohľadu na to, či sa zobrazuje prezentácie, prehliadač Android alebo obrazu, pochádza z externého zdroja, ako je laptop.


USB Disc Lock je špecializované riešenie pre školské prostredie a miesta, kde žije mnoho ľudí. Umožňuje vám zamknúť monitor a odomknúť ho len vtedy, keď pripojíte kľúč (USB pamäťová karta) k príslušnému súboru. To chráni váš hardvér a dáta, ktoré obsahuje, pred neoprávneným použitím. Monitor Avtek TouchScreen Pro4K má interaktívne softvér na poznámky pre systém Windows, ktorý vám umožňuje vytvárať lekcie ako aj firemné prezentácie. Poznámka podporuje rovnaký formát súboru ako aplikácia whiteboard v systéme Android, takže ten istý súbor je možné upraviť na monitore a potom dokončiť v aplikácii Poznámky v systéme Windows.
Nová séria Pro4K OPS je navrhnutá na vytvorenie vysoko výkonného zariadenia typu všetko-v-jednom s monitorom.Všetky počítače Avtek OPS Pro4K obsahujú najnovšie šesťjadrové procesory Intel Skylake pre rýchlu, bezproblémovú prevádzku a vysoký výkon. Nový procesor i3 šiestej generácie môže byť oveľa rýchlejší ako procesor i7 druhej generácie. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že kupujete riešenie, ktoré bude dobre fungovať už mnoho rokov.


SSD používané v počítačoch Avtek OPS Pro4K nie sú len niekoľko desiatokkrát rýchlejšie ako tradičné pevné disky, ale sú tiež odolnejšie voči poškodeniu a sú extrémne tiché. Tieto funkcie sú ideálne pre použitie v interaktívnych monitoroch, kde počítajú rýchlosť a spoľahlivosť. Interaktívne monitory sú ideálne pre scenáre s rôznymi požiadavkami, takže počítače OPS sú k dispozícii v niekoľkých variantoch. Vo vzdelávaní a základných aplikáciách bude Celeron ekonomický. Pre pokročilejšie aplikácie sú i3 a i5 najsilnejšie a najobvyklejšie aplikácie sú i7.Ale dôležité - všetky verzie podporujú rozlíšenie 4K @ 60Hz.

Interaktívne produkty spoločnosti Avtek boli spotrebiteľmi ocenené v celoštátnom prieskume produktov a služieb popularity v kategóriách interaktívnych displejov a získali osobitné právo používať meno a symbol prestižného "Consumer Laurel - Grand Prix 2015".

 

 

Interaktívny displej LifetimePro

Profesionálny LCD panel vyrobený s použitím najnovších technológií získal predĺženú životnosť až 30.000 / 50.000 * hodín. Používanie monitora 8 hodín denne, 5 dní v týždni, 50 týždňov ročne by mohlo pracovať dokonca 15 alebo 25 rokov.* v závislosti od veľkosti

Eco-Backlight System

Panel LCD využíva nové technológie podsvietenia LED s nižšou spotrebou energie. Znížte účty za elektrickú energiu a ekológiu vďaka najnovším technológiám.


HardT Glass

Tvrdené sklo tvrdené v špeciálnom procese zaisťuje najvyššiu bezpečnosť počas používania. Vďaka sklu s hrúbkou 4 mm môže monitor pracovať v náročných podmienkach.


MattSURF Layer

Povrch monitora bol navrhnutý pre najvyšší komfort počas práce. Preto dizajnéri vytvorili trvanlivý a matný povrch, kde zmizne odrazy vonkajšieho svetla. Tým je obraz jasný a viditeľný v akýchkoľvek podmienkach dokonca aj vo veľmi svetlých miestnostiach.

Alu-frame Safe Line

Rám prístroja bol vyrobený z hliníka najvyššej kvality. Konštrukcia rámu je veľmi elegantná, ale tiež posilňuje monitor a zvyšuje jeho životnosť a bezpečnosť užívateľa.

BLCKFrame Touch

Monitory boli navrhnuté tak, aby premýšľali o najnovšom softvéri. Z tohto dôvodu je okolo panelu na skle dodatočný čierny rámik. Zjednodušuje prácu so systémami, ako je Windows 8.1 alebo Windows 10, ktoré pomáhajú odkryť ponuky mimo obrazovku. 

Lightweight One

Monitory veľkostí 55" a 65" majú o 30% nižšiu hmotnosť ako porovnateľné výrobky v tejto triede, čo uľahčuje montáž a transport.

Dual SnDBoost

Vysokokvalitný priestorový zvuk založený na novom generálnom digitálnom prevodníku umožňuje vynikajúci zvuk z dvoch vysokovýkonných reproduktorov.

HighRES Infrared Positioning

Skutočne známa a osvedčená technológia infračerveného polohovania prijala najnovšie algoritmy čítania a prenosu dát, čo vedie k vyšším rozlíšením, presnosti a presnosti dotykových funkcií.

Smart Calibration System

Vďaka predbežnej kalibrácii monitora z výroby nie je potrebné ho vykonať pred prvým použitím. Aj keď sa počítač pripojený k zariadeniu mení, kalibrácie sa nevyžadujú, takže je monitor pripravený pracovať hneď po jeho zapnutí. Navyše pri použití v systéme Microsoft Windows 7, 8 alebo 10 môže byť dotyková obrazovka v prípade špeciálnych požiadaviek zákazníka dodatočne kalibrovaná v operačnom systéme.
Touch4OSD

Dotykový OSD umožňuje veľmi jednoduché nastavenie základných funkcií monitora. Vylučuje nutnosť diaľkového ovládania, ktoré môže byť stratené alebo ukradnuté a vyžaduje výmenu batérie.

Remote4PC

Rozšírené diaľkové ovládanie umožňuje používať mnoho funkcií vstavaného počítača. S možnosťou prepnutia diapozitívov v aplikácii MS PowerPoint alebo s vypnutím obrazovky sa diaľkový ovládač stáva silným nástrojom v ruke prezentátora.

Avtek MediaCNTR

S cieľom splniť očakávania najnáročnejšieho používateľa sú monitory značky Avtek vybavené zabudovaným multimediálnym prehrávačom. Stačí stačiť pripojiť USB disk s príslušným obsahom na prehrávanie hudby, sledovanie filmov alebo obrázkov bez potreby externého prehrávača. Navyše počítač už nemusia spúšťať súbory MS Office, pretože ich tiež bude hrať Avte MediaCNTR.

Auto ON/OFF Switch

Monitor môže byť naprogramovaný tak, aby sa automaticky zapínal a vypínal v plánovaných hodinách a dňoch v týždni. Môže sa používať jednoducho ako funkcia šetriča elektrickej energie, ale môže byť užitočná aj pre riešenie Digital Signage.

Note-ON-it

Hardvérová úroveň postavená v špeciálnej aplikácii umožňuje používateľom vytvárať poznámky na ľubovoľnom obrázku zobrazenom na monitore. Poskytuje to funkčnosť interaktívnej tabule alebo tabule na kopírovanie bez pripojenia počítača.

Grab2Erase

Monitor rozpoznáva gesto chytenia povrchu ako funkciu mazania - vďaka tomu, že sa používateľ môže plynule prepínať z režimu zápisu do režimu mazania bez jediného kliknutia.

Touch2Browse

Integrovaný webový prehliadač zjednodušuje vyhľadávanie informácií - stačí pripojiť LAN kábel k monitoru a vychutnať si internetové zdroje.

SetMyLogo

Prispôsobenie zariadenia je možné s vlastným štartovacím LOGO. Môže sa nahrávať pokročilými používateľmi, takže počas spustenia monitora sa môže zobraziť požadovaný obrázok.

Computer4Touch

Voliteľné riešenie, ktoré premieňa zariadenie na systém All-in-One, ktorý pozostáva z monitora a zabudovaného počítača. Takto stačí pripojiť monitor k napájaniu, aby ste mohli navigovať na internete, používať mapy alebo iné aplikácie a dokonca hrať hry.
Full Connect Panel

Súčasné používanie rôznych analógových a digitálnych signálov zo zariadení ako DVD, BluRay, dokumentových kamier alebo TV dekodérov je jednoduchšie vďaka viacerým pripojeniam. V kombinácii s funkciou Touch 4 OSD sa dá zdroj prepínať v okamihu bez nutnosti meniť káble počas prezentácie alebo hodín.

Serial Control Line

Pripojovací port RS-232 umožňuje ovládanie monitora pripojeného k externým riadiacim systémom. Táto funkcia prináša používateľom energie viac možností na prípravu inteligentného a automatizovaného prostredia.

Plug and play

Používanie monitora spolu s akýmkoľvek zariadením (napr. Prehrávač Bluray, kamera na dokumenty) je tak jednoduché, ako pripojenie signálneho kábla k jednému z pripojení.

 

Interaktívny dotykový monitor Avtek Touchscreen 98 Pro (LED,98", 4K Ultra HD, 10-bodový dotyk)

 

Interaktívne produkty spoločnosti Avtek boli spotrebiteľmi ocenené v celoštátnom prieskume produktov a služieb popularity v kategóriách interaktívnych displejov a získali osobitné právo používať meno a symbol prestižného "Consumer Laurel - Grand Prix 2015".

 

 

Interaktívny displej LifetimePro

Profesionálny LCD panel vyrobený s použitím najnovších technológií získal predĺženú životnosť až 30.000 / 50.000 * hodín. Používanie monitora 8 hodín denne, 5 dní v týždni, 50 týždňov ročne by mohlo pracovať dokonca 15 alebo 25 rokov.* v závislosti od veľkosti

Eco-Backlight System

Panel LCD využíva nové technológie podsvietenia LED s nižšou spotrebou energie. Znížte účty za elektrickú energiu a ekológiu vďaka najnovším technológiám.


HardT Glass

Tvrdené sklo tvrdené v špeciálnom procese zaisťuje najvyššiu bezpečnosť počas používania. Vďaka sklu s hrúbkou 4 mm môže monitor pracovať v náročných podmienkach.


MattSURF Layer

Povrch monitora bol navrhnutý pre najvyšší komfort počas práce. Preto dizajnéri vytvorili trvanlivý a matný povrch, kde zmizne odrazy vonkajšieho svetla. Tým je obraz jasný a viditeľný v akýchkoľvek podmienkach dokonca aj vo veľmi svetlých miestnostiach.

Alu-frame Safe Line

Rám prístroja bol vyrobený z hliníka najvyššej kvality. Konštrukcia rámu je veľmi elegantná, ale tiež posilňuje monitor a zvyšuje jeho životnosť a bezpečnosť užívateľa.

BLCKFrame Touch

Monitory boli navrhnuté tak, aby premýšľali o najnovšom softvéri. Z tohto dôvodu je okolo panelu na skle dodatočný čierny rámik. Zjednodušuje prácu so systémami, ako je Windows 8.1 alebo Windows 10, ktoré pomáhajú odkryť ponuky mimo obrazovku. 

Lightweight One

Monitory veľkostí 55" a 65" majú o 30% nižšiu hmotnosť ako porovnateľné výrobky v tejto triede, čo uľahčuje montáž a transport.

Dual SnDBoost

Vysokokvalitný priestorový zvuk založený na novom generálnom digitálnom prevodníku umožňuje vynikajúci zvuk z dvoch vysokovýkonných reproduktorov.

HighRES Infrared Positioning

Skutočne známa a osvedčená technológia infračerveného polohovania prijala najnovšie algoritmy čítania a prenosu dát, čo vedie k vyšším rozlíšením, presnosti a presnosti dotykových funkcií.

Smart Calibration System

Vďaka predbežnej kalibrácii monitora z výroby nie je potrebné ho vykonať pred prvým použitím. Aj keď sa počítač pripojený k zariadeniu mení, kalibrácie sa nevyžadujú, takže je monitor pripravený pracovať hneď po jeho zapnutí. Navyše pri použití v systéme Microsoft Windows 7, 8 alebo 10 môže byť dotyková obrazovka v prípade špeciálnych požiadaviek zákazníka dodatočne kalibrovaná v operačnom systéme.
Touch4OSD

Dotykový OSD umožňuje veľmi jednoduché nastavenie základných funkcií monitora. Vylučuje nutnosť diaľkového ovládania, ktoré môže byť stratené alebo ukradnuté a vyžaduje výmenu batérie.

Remote4PC

Rozšírené diaľkové ovládanie umožňuje používať mnoho funkcií vstavaného počítača. S možnosťou prepnutia diapozitívov v aplikácii MS PowerPoint alebo s vypnutím obrazovky sa diaľkový ovládač stáva silným nástrojom v ruke prezentátora.

Avtek MediaCNTR

S cieľom splniť očakávania najnáročnejšieho používateľa sú monitory značky Avtek vybavené zabudovaným multimediálnym prehrávačom. Stačí stačiť pripojiť USB disk s príslušným obsahom na prehrávanie hudby, sledovanie filmov alebo obrázkov bez potreby externého prehrávača. Navyše počítač už nemusia spúšťať súbory MS Office, pretože ich tiež bude hrať Avte MediaCNTR.

Auto ON/OFF Switch

Monitor môže byť naprogramovaný tak, aby sa automaticky zapínal a vypínal v plánovaných hodinách a dňoch v týždni. Môže sa používať jednoducho ako funkcia šetriča elektrickej energie, ale môže byť užitočná aj pre riešenie Digital Signage.

Note-ON-it

Hardvérová úroveň postavená v špeciálnej aplikácii umožňuje používateľom vytvárať poznámky na ľubovoľnom obrázku zobrazenom na monitore. Poskytuje to funkčnosť interaktívnej tabule alebo tabule na kopírovanie bez pripojenia počítača.

Grab2Erase

Monitor rozpoznáva gesto chytenia povrchu ako funkciu mazania - vďaka tomu, že sa používateľ môže plynule prepínať z režimu zápisu do režimu mazania bez jediného kliknutia.

Touch2Browse

Integrovaný webový prehliadač zjednodušuje vyhľadávanie informácií - stačí pripojiť LAN kábel k monitoru a vychutnať si internetové zdroje.

SetMyLogo

Prispôsobenie zariadenia je možné s vlastným štartovacím LOGO. Môže sa nahrávať pokročilými používateľmi, takže počas spustenia monitora sa môže zobraziť požadovaný obrázok.

Computer4Touch

Voliteľné riešenie, ktoré premieňa zariadenie na systém All-in-One, ktorý pozostáva z monitora a zabudovaného počítača. Takto stačí pripojiť monitor k napájaniu, aby ste mohli navigovať na internete, používať mapy alebo iné aplikácie a dokonca hrať hry.
Full Connect Panel

Súčasné používanie rôznych analógových a digitálnych signálov zo zariadení ako DVD, BluRay, dokumentových kamier alebo TV dekodérov je jednoduchšie vďaka viacerým pripojeniam. V kombinácii s funkciou Touch 4 OSD sa dá zdroj prepínať v okamihu bez nutnosti meniť káble počas prezentácie alebo hodín.

Serial Control Line

Pripojovací port RS-232 umožňuje ovládanie monitora pripojeného k externým riadiacim systémom. Táto funkcia prináša používateľom energie viac možností na prípravu inteligentného a automatizovaného prostredia.

Plug and play

Používanie monitora spolu s akýmkoľvek zariadením (napr. Prehrávač Bluray, kamera na dokumenty) je tak jednoduché, ako pripojenie signálneho kábla k jednému z pripojení.

 

 

Formát obrazovky monitora Širokouhlý
Veľkosť obrazovky 98 palcov
Technológia podsvietenia LED LG
Podpora 3D technológie Nie
Zakrivená obrazovka Nie
Dotyková vrstva obrazovky Nie
Doporučené rozlíšenie obrazovky 3840 x 2160 pixelov (obrazových bodov)
Rozlíšenie dotyku 32768 x 32768 bodov
Doba odozvy 5 ms
Jas 500 cd/m2
Kontrast 1300:1
Horizontálny uhol pohľadu 178 stupňov
Vertikálny uhol pohľadu 178 stupňov
Počet zobrazovaných farieb 1,07 mld
Certifikáty CE
ISO 9001
ISO 14001
RoHS
Ovládanie OSD Áno
Reproduktory Áno
Počet vstavaných reproduktorov 2 ks
Výkon reproduktorov 10 Watt
Mikrofón Nie
Vstupné konektory 3 x HDMI
3 x VGA
3 x 15-pin D-Sub
Ďalšie konektory 4 x USB 2.0
3 x audio vstup (stereo mini-jack 3,5mm)
1 x RJ-45 (LAN)
1 x RS232 (vstup/výstup)
1 x audio výstup (stereo mini-jack)
Vstavaný hub USB Nie
Sieťová karta (LAN) Áno
Wi-Fi pripojenie Nie
Integovaná web kamera Nie
Integrovaný TV tuner Nie
Diaľkové ovládanie pribalené Áno
Čítačka pamäťových kariet Nie
Vstavaný zdroj Áno
Spotreba energie (prevádzka / šetriaci režim) 650/0,5 Watt
Naklonenie monitora (tilt) Nie
Nastavenie výšky monitoru (height adjustment) Nie
Otáčenie monitoru (swivel) Nie
Pivot Nie
Montáž na stenu (VESA) 800 x 600 mm
Zabezpečenie Kensington Nie
Šírka 2257 mm
Výška 1335 mm
Hĺbka 118 mm
Čistá hmotnosť 150 kg
Doplňujúce informácie 10-bodový dotyk
Životnosť: 30 000 hodín
Tvrdené sklo: 4 mm
TouchOSD
Funkcia vkladania poznámok do obrazu bez počítača
Logo funkcia
WiFi - voliteľne
Webový prehliadač
USB Media Player
Plug&Play
Auto ON/OFF
Čierny okraj pracuje s Win 8.1/10
Hliníkový rám
Balenie: pero x3, diaľkové ovládanie, používateľská príručka
HDMI, VGA, USB, Audio kábel, súprava pre montáž na stenu
Wireless Display Adapter v2 - voliteľne
Možnosť kúpiť vrátane OPS počítača
Odporúčame interaktívny software pre školy
Softvér RM Easiteach - voliteľne (C1113107 v C1113108)
Záruka: 2 roky*
* Voliteľné rozšírenie záruky o další rok (celkovo 3 roky)
Rozšírenie záruky - registrácia produktu na stránke www.avtek.eu/warranty
Záruka - displej: 2 rokyPodporované formáty videa: AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBM, WMVPodporované formáty textu: DOCX, PPTX, TXT, XLSX, PDFPodporované formáty audia: AAC, AMR, FLAC, M4A, MP2, MP3, OOG, WAV, WMAPodporované formáty obrázkov: JPG, PNG, GIF
Viac informácií www.avtek.eu

Product Image
Product Image
Product Image
Product Image