modal-redir 2024-04-20 06:32:50 - /interaktivny-dotykovy-monitor-65-benq-rp654k-inta-524?showModal=show modal

Interaktívny dotykový monitor 65" BenQ RP654K

veľkosť 165cm, rozlíšenie 4K, 20-dotyk, odozva 8ms
s dph: 3 619,00 € s DPH 3 015,83 €
Na vyžiadanie
SKU
INTA-524

ŠPECIFIKÁCIA:

Panel‎
Screen Size‎ 65"‎
Resolution (Pixels)‎ UHD 3840x 2160 pixels‎
Brightness (Typical)‎ 350 nits‎
Contrast Ratio (Typical)‎ 1,200:1‎
Response Time (ms)‎ 8ms‎
Color Gamut (x% NTSC)‎ 72%‎
Panel Bit (8 or 10)‎ 10 bit‎
Light Life (Typical)‎ 30,000 hours‎
Viewing Angle (Horizontal / Vertical)‎ 178°/178°‎
Display‎
Svetelný zdroj‎ DLED‎
Display Orientation‎ Landscape‎
Power‎
Napätie‎ 100V-240V, 50/60Hz‎
Typical (Watt)‎ 210W‎
Dotyková‎
Technology‎ IR Touch‎
Touch interface‎ x2 (USB type B) ‎
OS Supported‎ Windows XP/7/8/10/WinCE/Vista/Linux/Mac/Android/Chrome‎
Rozlíšenie (funkcia oblasti bodov)‎ 32,767*32,767‎
Tempered glass‎ 4mm, Tempered Glass‎
Number of Touch Points‎ Up to 20 Point Multi-touch‎
Audio‎
Line Out‎ x1‎
Internal Speaker (Amp)‎ 16Wx2‎
V/V pripojenie‎
Coax Output‎ x1‎
MIC (3.5mm)‎ N/A‎
Line In (3.5mm)‎ x1‎
Pen Tray‎ x1‎
Mechanické parametre‎
Handle‎ x2‎
Wall Mount‎ 4 holes (800x400mm)
Screw M8x 25mm‎
Weight (Without Packing / With Packing)‎ 49kg/61kg‎
AC Power‎
Power Switch‎ x1‎
Power (AC) Input‎ x1‎
Basic I/O‎
Slot-in-PC‎ x1‎
Display Port‎ x1‎
OPS Slot‎ N/A‎
HDMI Output‎ x1‎
HDMI Input‎ x3 (2.0x1, 1.4x2) ‎
VGA Output‎ N/A‎
VGA Input‎ x1‎
Legacy I/O‎
USB Player (Photo, Video)‎ x6 (2.0x5, 3.0x1)‎
Composite Video In‎ x1 ‎
Control‎
Firmware Update‎ USB/OTA‎
RJ45 Port‎ x1‎
RS232 Input‎ x1‎
RF‎
NFC Reader / Writer‎ x1‎
Package / Accessory‎
Software License Card‎ x1‎
Touch Pen (Stylus)‎ x2 (NFC)‎
Touch USB Cable‎ x 1 (10m)‎
User's Manual Electronic File‎ x1‎
Quick Start Guide‎ x1‎
VGA Cable‎ x 1 (5m)‎
Audio Cable‎ x 1 (5m)‎
Power Cord (by Region)‎ x4 (1.8m)‎
Remote Control‎ x1‎
Rozmery a hmotnosť‎
Rozmery (Š × V × H)‎ 1,521x967x128mm‎
Optional‎
Trolley‎ Yes‎
QCast HDMI Streaming Dongle‎ Yes‎
Wall Mount‎ Yes‎
Slot-in-PC‎ Yes‎
USB WIFI Dongle‎ Yes‎
Glass‎
AG+ (Germ-Resistant)‎ Yes‎
Language‎
On-screen Display Language‎ English/ French/ Spanish/ Portuguese/ Simplified Chinese/ Traditional Chinese/ German/ Dutch/ Polish/ Russian/ Czech/ Danish/ Swedish/ Italian/ Romanian/ Finnish/ Norwegian/ Greek/ Turkish/ Arabic/ Japanese (21 Languages)‎

 

Vytvorte zdravé výučbové prostredie pre študentov

Obrazovka odolná voči baktériám

Obrazovka odolná voči baktériám je vybavená viacvrstvovým povlakom z netoxického odolného nanoiónového strieborného činidla, ktorý zabije väčšinu baktérií hromadiacich sa na povrchu obrazovky a zabraňuje prenosu infekcií alebo epidémiám v učebniach. Táto antimikrobiálna funkcia z iónového striebra zostáva efektívna aj po dôkladnom čistení alebo dlhých časoch používania.

* Potvrdené testom SGS SGS je popredná svetová kontrolná a overovacia spoločnosť, poskytujúca medzinárodne schválené testovacie služby na overenie kvality a výkonu produktov. Dôverujeme najlepším zariadeniam spoločnosti SGS po celom svete a ich expertom, ktorí prísne posudzujú antimikrobiálne účinnosť našej obrazovky. Skúšky podľa testovacích metód JIS Z 2801:2010 preukázali, že obrazovka BenQ odolná voči baktériám dokáže efektívne obmedzovať rast baktérií Escherichia coli a Staphylococcus aureus. Na udržiavanie antimikrobiálnej účinnosti, prosím, často čistite vašu dotykovú obrazovku čistou a jemnou handričkou bez chuchvalcov navlhčenou v neutrálnom čistiacom prostriedku.

Toto inteligentné riešenie starostlivosti o zrak dokáže intuitívne fungovať za pomoci vstavaného pohybového snímača. Aby bol zaistený plynulý a príjemný vizuálny zážitok, RP654K automaticky aktivuje funkcie na zamedzenie blikania a elimináciu modrého svetla na základe detekcie pohybu používateľov v blízkosti obrazovky.
* Pri zariadení so systémom Android nastavuje BenQ RP654K automaticky podsvietenie obrazovky na príjemnú hodnotu, namiesto prepnutia do režimu eliminácie modrého svetla.

 

Inteligentné riešenie starostlivosti o zrak


Technológia Low Blue Light s certifikáciou TÜV

Emisie modrého svetla z displejov môžu mať nežiaduce zdravotné efekty, ako napríklad makulárnu degeneráciu alebo narušenie vylučovania melatonínu. Technológia BenQ Low Blue Light minimalizuje pôsobenie modrého svetla a zaisťuje zdravšie prostredie pred displejom, čo prináša najlepšie a najpohodlnejšie vizuálne zážitky pre vás i vašich študentov.


Technológia Flicker-Free s certifikáciou TÜV

Blikanie, hlavná príčina namáhania a únavy zraku, je výsledkom rýchlej zmeny jasného podsvietenia, bežné pri väčšine displejov používajúcich pulzne šírkovú moduláciu (Pulse Width Modulation – PWM), ktorá rýchlo zapína a vypína podsvietenie s cieľom riadenia úrovne jasu podsvietenia displeja. Technológia BenQ Flicker-Free je starostlivo navrhnutá tak, aby odstraňovala blikanie LED podsvietenia a poskytovala vizuálne zážitky bez akéhokoľvek blikania. Tým sa efektívne znižujú problémy so zrakom súvisiace s CVS a zmierňuje sa nepohodlie spôsobené celodenným sledovaním obrazovky.

 

Antireflexný displej


Odlesky obrazovky môžu spôsobovať odraz obrazu na obrazovke, sťažujúci študentom zobrazenie a písanie poznámok, a sústredenie. Antireflexný sklenený povrch RP654K dokáže účinne redukovať odrazy, vďaka čomu sa zobrazuje čitateľnejší text a jasnejší obraz, a študenti nemusia zbytočne žmúriť a namáhať svoj zrak, čo prispieva k vyššej efektivite výučby.


Podporte aktívnu výučbu a interaktívnu spoluprácu


Inteligentné rozpoznávanie písma

Funkcia rozpoznávania písma v RP654K umožňuje prezentujúcim súčasne písaný text, čísla, tvary a kresby do čitateľných materiálov bez toho, aby museli prepínať režimy, na efektívne uľahčenie plynulej výučby.

Záznam videosekvencií

RP654K je vybavený funkciou video záznamu umožňujúceho učiteľom nahrávať prednášky na účely prípravy triedy alebo kontroly.
* K dispozícii v 3. štvrťroku 2017

Kompatibilita s MS Office

EZWrite 4.0 je kompatibilný s Adobe PDF a ďalším softvérom od MS Office, ktorý uľahčuje prípravu triedy a čítanie výučbového materiálu.

Vezmite si dáta so sebou

Ukladajte poznámky do súborov .pdf alebo .png a zdieľajte ich ako kontrolné materiály prostredníctvom e-mailov, QR kódu, tlače, USB zariadenia alebo internej pamäte IFP.

Plávajúci pruh nástrojov

Plávajúci pruh nástrojov EZWrite 4.0 je kompatibilný s akýmkoľvek vstupným zdrojom a aplikáciami Android™. Plávajúce menu na obrazovke umožňuje okamžite pristupovať k mnohým funkciám, vrátane nahrávania, tlače obrazovky, snímania obrazovky, gumy, pera a bielej tabule.

Okno nástrojov

Okno nástrojov je miesto, kde nájdete pohromade široký rad užitočných výučbových pomôcok, vrátane kalkulačky, geometrie a tímovej funkcie na uľahčenie skutočne interaktívnych prednášok.
Bezdrôtové riešenie na bezproblémovú spoluprácu

InstaQShare je softvér navrhnutý na bezproblémovú bezdrôtovú prezentáciu a spoluprácu počas prednášok. Umožňuje plynulé streamovanie obrazových a zvukových súborov a videí v kvalite Full HD. Používatelia môžu takisto zrkadliť obsah z mobilných zariadení a pozvať až 16 účastníkov na bezproblémovú spoluprácu.

 
Interaktivita s 20-bodovým viacnásobným dotykom

Ako priekopník trhu podporuje rad RP schopnosť viacnásobného dotyku v až 20 bodoch, čo umožňuje účasť viacerých študentov v diskusiách a súčasné vykonávanie vysoko pútavých aktivít.

Uľahčenie výučby pomocou prívetivého dizajnu

Integrované dopredu otočené reproduktory a priehradka na pero

RP654K integruje premiestnené zvukové reproduktory s priehradkou na pero s dĺžkou obrazovky. Dva dopredu otočené 16 W reproduktory vytvárajú lepší zvukový prenos a prinášajú viac audiovizuálnej zábavy na interaktívnu výučbu. Priehradka na pero predstavuje praktické miesto na uloženie IFP stylusu a ďalších nástrojov, ktoré pomáhajú obohatiť a vylepšiť prezentácie, na rýchly prístup bez zbytočného prerušovania.

 
Inteligentný systém správy účtov

(Smart AMS)

Interaktívne ploché panely BenQ podporujú správu viacerých účtov prostredníctvom technológie NFC, ktorá umožňuje používateľom priamo pristupovať k ich osobným systémovým nastaveniam a priečinkom jednoduchým naskenovaním ID kariet pomocou vstavaného snímača, rovnako ako ľahko zamykať obrazovku, keď sa nepoužíva. Smart AMS takisto ponúka okamžitý prístup k hlavným službám cloudových úložísk bez toho, aby museli zadávať heslo.
* Táto funkcia bude k dispozícii vo 4. štvrťroku 2017.

NFC pero

Jednoduchým kliknutím NFC pera na snímač môžete okamžite aktivovať poznámkovaciu aplikáciu EZWrite 4.0 a začať poznámkovať rôznymi farbami. NFC pero so vstavanou technológiou NFC nepoužíva batérie a nevyžaduje spárovanie zariadení. Je takisto vodotesné, aby vydržalo dlhodobé používanie

Predné tlačidlá
Predné tlačidlá, vrátane tlačidiel Power (Napájanie), Home (Domov), Back (Späť), Setting (Nastavenie) a Volume (Hlasitosť) ďalej vylepšujú pohodlie pri používaní interaktívneho plochého panelu a uľahčujú učiteľom ovládanie tempa prednášok.

Okamžité pripojenie a prehrávanie
RP654K vás zbaví problémov s komplikovaným nastavením. Jednoducho pripojte k PC prostredníctvom USB a hneď môžete začať pôsobivú prednášku vylepšenú dotykovou podporou na interaktívnom plochom paneli.

Rodičovské ovládanie
Interaktívne ploché panely BenQ sú vybavené funkciou ovládania z webu, ktorá blokuje určité webové stránky konfiguráciou nastavenia proxy servera, čo je užitočné na zamedzenie prístupu študentov k nevhodnému obsahu.

 

Maximalizujte flexibilitu výučby prostredníctvom otvoreného zdieľania
Pripojenie k mnohým multimediálnym zariadeniam

RP654K ponúka množstvo portov, vrátane 6 portov USB, portu slot-in-PC, HDMI 2.0 a výstupu HDMI na vylepšenie výkonu a rozšírenie obrazovky. Okrem toho umožňujú premiestnené bočné IO porty pohodlnejšie pripájanie káblov bez toho, aby dochádzalo k vizuálnemu rušeniu.

 

Kompatibilita s mnohými platformami

Interaktívne ploché panely môžu bezproblémovo spolupracovať so širokým radom výpočtových a mobilných zariadení, na ktorých beží väčšina hlavných operačných systémov, od Windows po Mac, Linux a Chrome, prostredníctvom svojej funkcie Pripojiť a prehrať.

 

Aplikácie odporúčané prostredníctvom „BenQ Suggest“

RP654K zahŕňa do BenQ Suggest niekoľko odporúčaných Android aplikácií, čím ďalej rozširuje potenciál interaktívnych plochých panelov zjednodušením aktualizácií a sťahovania aplikácií v budúcnosti.

Podpora správy displejovMultiple Display Administrator (MDA)

Multiple Display Administrator (MDA) umožňuje školným IT správcom diaľkovo ovládať všeobecné nastavenia displejov interaktívnych plochých panelov a plánovať ich časy zapnutia/vypnutia na bezproblémovú údržbu.


EasySetting

Nainštalujte Android™ aplikácie pre výber displejov prostredníctvom cloudového servera BenQ. EasySetting umožňuje eliminovať opakované ručné inštalácie.


Over-the-Air Update (OTA)


bezdrôtová aktualizácia

Aktualizujte vaše displeje najnovším firmvérom BenQ prostredníctvom podpory OTA aktualizácie BenQ, aby bežali neustále plynulo.

 
Product Image