modal-redir 2024-07-13 13:22:32 - /interaktivne-dotykove-monitory?p=3%3FshowModal

Interaktívne dotykové monitory

Interaktívne dotykové monitory

Interaktívne dotykové monitory (nazývané aj panely) sú skvelým pomocníkom pri školskom vyučovaní aj pri firemných prezentáciách. Vďaka uhlopriečke s veľkosťou od 140 cm (55”) po impozantných 244 cm (od 96”) poskytujú viac ako dostatok priestoru na kvalitnú prezentáciu vašich nápadov.

K dispozícii je tak široká škála interaktívnych obrazoviek vhodných do akéhokoľvek priestoru - od malých kancelárií až po veľké prednáškové auly.

Spolupráca v reálnom čase: S interaktívnym displejom sa vaša prezentácia neobmedzuje len na zobrazovanie obrázkov, textov a videí. Pomocou stylusu (plastového pera) alebo priamo prstov môžete do prezentácií priebežne dopisovať poznámky, kresliť grafy a zvýrazňovať dôležité veci. Laicky povedané, ide vlastne o “dotykový televízor”.

Vaši poslucháči môžu venovať plnú pozornosť vašej prezentácii, pretože si nemusia priebežne robiť poznámky alebo fotografovať flipcharty či keramické tabule. Svoju prednášku im ju totiž nazdieľate pár klikmi priamo z monitora. Prípadne im celú prácu nahráte ako video.

Keďže sú tieto monitory schopné detekovať až 20 dotykov súčasne, môžu na nich naraz pracovať celé tímy.

Výborná konektivita: Na monitor môžete pripojiť a zrkadliť akékoľvek vaše zariadenie, či už káblom alebo bezdrôtovo pomocou WiFI. Prezentovať tak môžete pohodlne zo svojho notebooku, tabletu alebo mobilu.

Jednoduchá práca: A čo je najdôležitejšie - interaktívny monitor nepotrebuje na fungovanie externý počítač (pretože má svoj operačný systém Android), ani žiadny projektor na premietanie. Súčasťou systému sú predinštalované aplikácie, s ktorými je používanie monitora úplná hračka. Ak však trváte na tom, že potrebujete systém Windows, viete si ho dokúpiť v rámci OPS modulu.

Interaktívne dotykové monitory

Vlastnosti

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.