modal-redir 2024-03-04 05:56:28 - /?showModalshow modal

Príslušenstvo

Prečo zvoliť nás?

  • individuálny prístup
  • profesionálne poradenstvo
  • montáž u Vás
robot

Obchodná akadémia Povazská Bystrica

Montáž monitora, hlavne čo sa týka dotiahnutia poistných šróbov, je zložitá a prakticky nedostupná bez špeciálneho náradia. Po prvom zapnutí je nutná aktualizácia, ktorej čas závisí hlavne od rýchlosti internetového pripojenia, aby boli sprístupnené, resp. aktívne všetky funkcie. Avšak tieto nedostatky, ak sa o nich takto dá hovoriť, vykompenzuje jednoduchá práca s týmto dotykovým monitorom. Okamžite je prístupný internetový prehliadač, Office balík s korektným zobrazením word, excel, powerpoint dokumentov, plus ďalšie nástroje uľahčujúce výučbu.

Miloš Č.

Interaktívny monitor je perfektný, deti sa mu moc tešia. Ďakujeme veľmi pekne. Ak budeme potrebovať další, vieme kde budeme nakupovať.

ŠMŠ v Zlatých Moravciach

Interaktívny dotykový panel Optoma pomáha deťom v špeciálnej materskej škole v Zlatých Moravciach rozvíjať ich IKT zručnosti. Pomocou multidotykového ovládania prstov má možnosť pracovať viac detí naraz a tým sa podporuje spoluprácu detí v triede. Funkcia TapCast je využívaná na zrkadlenie cez Ipad, čo má obrovský prínos pre prácu v našej triede.

Dom detí Božieho milosrdenstva, n.o.

S inter. monitorom Optoma sme veľmi spokojní. Monitor sa u nás využíva skoro každý deň, je ľahko ovládateľný, naši klienti si ho osvojili a veľmi rýchlo sa s ním naučili pracovať. Ak by som mala porovnať interaktívnu tabuľu a interaktívny monitor, tak monitor je ľahšie ovládateľný. Človek nepotrebuje žiaden notebook či dataprojektor, nie je potrebná žiadna kalibrácia a to vidím ako veľké plus. Určite odporúčame monitor Optoma.

OZ Lendo, Tučeková

Ďakujem velmi pekne za naozaj expresné vybavenie našej objednávky. Radosť spolupracovať!

Hodnotenia